Інформація про доставку

Доставка замовлення здійснюється танспортними компаніями, поштовими (кур'єрськими) службами «Ін-Тайм», «Нова пошта». При неможливості доставки зазначеними компаніями (службами) доставка здійснюється іншими способами за попередньою домовленістю. Вартість доставки в будь-яку точку України оплачується покупцем.  Оплата може здійснюватися як готівкою (накладений платіж, банківська карта), так і безготівковим переказом коштів на розрахунковий рахунок інтернет-магазину. Форма оплати обговорюється при підтвердженні замовлення товару. Замовлення загальною вартістю менше однієї тисячі гривень відвантажуються тільки на умовах передоплати.

Для здійснення доставки в більш зручне для Вас місце при оформленні замовлення рекомендується вказувати в коментарі до замовлення кращий для вас спосіб і точне місце доставки (найменування поштової служби, адреса і номер складу). При відсутності таких даних замовлення направляється в зазначене Вами місто, а конкретний склад визначається нами. В такому випадку ми не можемо гарантувати, що замовлення буде доставлений в найбільш зручне для Вас місце Вашого міста.

Ми дуже раді, що Ви вибрали в якості партнера саме наш магазин. Гарантуємо Вам якісне обслуговування за прийнятними цінами.  Інформацію щодо наявності, термінів збирання і відправки товару Ви можете отримати, зателефонувавши на склад по телефону:  067 520 46 57.

За вказаним номерамом телефона можна дзвонити в робочі дні з 8-00 до 17-00.